PROBLEMI ZA ZVEZDU Nedović se povrijedio prije poluvremena

Slabo poluvrijeme odigrala je Crvena zvezda u Bolonji i na pauzu otišla sa 11 poena zaostatka (33:44), a još jedan veliki problem predstavlja povreda Nemanje Nedovića.

Iskusni bek se u finišu druge četvrtine uhvatio za zadnju ložu poslije promašaja na šutu za tri poena, tri minuta prije kraja poluvremena. Nakon njegovog promašaja Branko Lazić bio je na ofanzivnom skoku i izvukao pritom faul od Marka Belinelija. Ipak, Nedović nije mogao da nastavi susret.

Pokazao je da mora napolje, Duško Ivanović ga je zamijenio Šabazom Nejpirom i to je bio kraj za njega. Po završetku prvog poluvremena, odnosno u pauzi između dva dijela utakmice, Nedović se prvo nije pojavio na klupi, da bi poslije nekoliko minuta igre došao u civilu što je bio jasan znak da je svoje u ovom susretu završio, piše Mocart sport.

Ostaje da se vidi da li je u pitanju ozbiljnija povreda ili samo mjera predostrožnosti. Ne bi bilo dobro ni za Zvezdu, ni za srpskog beka da bude duže van parketa.