IZJEDNAČENJE U SERIJI Orlando sjajnom odbranom porazio Klivlend

Košarkaši Orlanda savladali su Klivlend rezultatom 112:89 u četvrtom meču plej-of serije i tako drugom vezanom pobjedom poravnali na 2:2.

Tokom prvog poluvremena gosti su imali i dvocifrenu prednost, ali su je prokockali u druge dvije dionice i propisno se obrukali. Orlando je dobio drugo poluvrijeme rezultatom 61:29, u jednom trenutku napravivši seriju 59:20 kada su stigli do maksimalnih 30 poena prednosti prije nego što je došlo do blagog opuštanja, prenosi b92.

Najbolji u pobjedi Orlanda je bio Franc Vagner sa 34 poena i 13 skokova. Ajzak je imao 14 poena i sedam skokova, Fulc i Sags su dodali po 12, a Karter 11 poena. Kod Klivlenda je Džeret Alen sa 21 poenom i devet skokova, Donovan Mičel je imao 18 i šest asistencija, a Garland i Mobli po 14.

Serija se sada vraća u Klivlend, gdje će se peta utakmica igrati u utorak od 22.00 časa