(VIDEO) Nastavljena pobjednička serija Al Nasra: Ronaldo postigao gol, pa urlao na sudiju u finišu

Nastavljena je pobjednička serija Al Nasra u saudijskoj Premijer ligi. Teže nego što se očekivalo, u sudijskoj nadoknadi, savladao je u gostima Al Ahdud 3:2 (2:0).

Za osmi trijumf zaredom pobrinuo se Marcelo Brozović sa dva gola, pored jednog Kristijana Ronalda što mu je bio 33. u prvenstvu i po tome je za devet uspješniji od Aleksandra Mitrovića iz Al Hilala.

Ništa nije slutilo da bi Al Nasr mogao da se u velikoj jmeri oznoji protiv tima koji je tik iznad zone za ispadanje. Poslije samo 15 minuta igre imao je dva gola prednosti zahvaljući Brozovićevoj majstoriji i komičnom golu Ronalda u nespretnoj reakciji odbrane rivala. I on nije najbolje reagovao, ali je uspio da ubaci loptu u mrežu koljenom…

I onda se Al Nasr raspao u drugom poluvremenu. U rasponu od 10 minuta Al Ahdud je došao do izjednačenja preko Hasana Al Habiba i Gudvina Saviora.

U tim trenucima je Ronaldo podivljao. Toliko se iznevirao na jednu odluku sudije da je malo falilo da se s njim fizički obračuna. Možda i zbog toga što nije usijpevao da postigne drugi gol.

Pogodio je dva puta prečku, drugi put u drugom minutu sudijske nadoknade kada je na odbitak Brozović naletio i zakucao loptu u gol za pobjedu Al Nasra.