RASULO U PSŽ-U Monako pokazao sve slabosti rivala

Fudbaleri Monaka ubjedljivo su savladali PSŽ 3:0 u okviru 29.kola prvenstva Francuske

Dvostruki strijelac je bio kapiten domaće ekipe Visam Ben Jeder, čime je pobjegao Mbapeu i osamostalio se na vrhu liste najboljih strijelaca sa 17 golova.

Sve do prvog gola francuskog napadača na terenu je postojao samo  Monako. Tek se poslije toga budi tim Maurisija Poketina. Paradoksalno je to da su bili bolji protivnik u drugom poluvremenu, držali loptu skoro 3/4 vremena i uspjeli da prime još dva gola.

Kevin Voland je povisio na 2:0, a Ben Jeder je sa bijele tačke postavio konačan rezultat u 84. minutu igre.

Neće poraz poremetiti šampionske planove PSŽ-a koji ima veliku prednost ,ali pokazuje stanje u ekipi.