SJAJAN DERBI Slalom Salaha, spektakularan gol Kovačića i na kraju remi Čelsija i Liverpula (VIDEO)

Sjajan fudbal donio je derbi 21. kola engleske Premijer lige između Čelsija i Liverpula.

Četiri ghola, mnoštvo šansi i uzbuđenja, te na kraju remi rezultatom 2:2, a taj ishod najviše odgovara lideru šampionata Mančester Sitiju koji je uvećao bodovnu prednost u odnosu na “Plavce” i “Redse”.

Liverpul je poveo poogotkom Sadio Manea u devetom, da bi Mohamed Salah sjajnim prodorom i udarcem u bliži ugao udvostručio prednost svog tima.

Na njegov slalom spektakularnim pogotkom odgovorio je Mateo Kovčić u 42. da bi Kristijan Pulišić u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena izjednačio, a ispostavilo se da je to bio konačan rezultat.

U nastavku susreta su oba tima prijetila i imala šanse da zatresu mrežu, ali golova više nije bilo.

Lider Siti sada ima 53, Čelsi 43, a Liverpul, koji je naniyao tri meča bez pobjede, je na 42 boda.