SJAJNA REAKCIJA POSLIJE DERBIJA Partizan odigrao savršeno prvo poluvrijeme i demolirao Krku u Beogradu

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Krke u okviru 15. kola ABA lige, u Beogradu.

Crno-bijeli su tako pokazali jako dobru reakciju nakon poraza u derbiju od Crvene zvezde u Evroligi, a rezultat protiv Krke bio je 96:76

Već u prvoj četvrtini vidjelo se kuda će ići ovaj meč, a raspoloženi Partizan prvu dionicu riješio je sa 30:14 u svoju korist.

Nastavili su crno-bijeli da rešetaju i u nastavku. Šut je sjajno služio, lopta je kružila baš onako kako to želi trener Željko Obradović, a na krilima Tristana Vukčevića Partizan je na poluvrijeme otišao sa rezultatom 59:29.

U nastavku je sve ostalo bilo samo odrađivanje posla. Svi igrači Partizana koji su bili na terenu su se upisali u strijelce, Krka je pokušavala da smanji rezultat, što je i uspjela u posljednjoj dionici.

Ipak to je bilo nedovoljno da bi se bilo šta uradilo protiv beogradskog velikana, pa su crno-bijeli upisali novu pobjedu u ABA ligi.

Partizan je imao 5 dvocifrenih igrača, a Vukčević je postigao 16 poena, dok je u ekipi Krke najefikasniji bio Jan Špan sa 15.