Triler završnica na "Stemford Bridžu": Čelsi poveo sa bijele tačke, Kazemiro brži od pištaljke (VIDEO)

Kakva završnica derbi susreta 13. kola Premijer lige Engleske.

Čelsi i Mančester Junajted su odigrali neriješeno 1:1, a prava uzbuđenja viđena su u posljednjih 10-ak minuta igre.

Prvo je Mektominej prilikom prekida naivno oborio Broju u svom šesnaestercu, tako da je dosuđen kazneni udarac, koji je poslije dosta protesta gostiju u pogodak sa bijele tačke u 87 minutu pretvorio Žoržinjo.

Kada se činilo da će sva tri boda ostati na “Stemford Bridžu” kazemiro je iskoristio centaršut Šoa i glavom postigao izjednačujući gol.

Golman “Plavaca” Kepa je uspio da interveniše, lopta je pogodila stativu, zatim je Španac opet došao do nje, ali je sudija Etvel dobio signalizaciju da je ona cijelim obimom prešla gol liniju.