U Londonu bez pobjednika: Vest Hem i Vila podijelili bodove

Fudbaleri Vest Hema i Aston Vile odigrali su neriješeno 1:1 u  Londonu u okviru 29. kola Premijer lige.

Prošlo je pola sata ne tako dinamične utakmice, kada su domaći stigli u vodstvo. Strijelac je bio Antonio, koji je poslao loptu glavom uz lijevu stativu posle centaršuta.

Po povratku na teren Vest Hem je stigao i do drugog gola, ponovo preko istog igrača, ali je sudija poslije konsultovanja VAR-a, poništio gol zbog prethodnog igranja rukom.

U 62. minutu Aston Vila je imala priliku, Bejli je primio pas u kaznenom prostoru, ali je golman pravovremno reagovao.

Vila se konačno probudila u 79. minutu. Zaniolo je imao dovoljno prostora, primio pas i iz šesnaesterca poslao loptu nisko u gol za 1:1.

Nije tu bio kraj uzbuđenjima, pošto su “čekićari” uspjeli da se vrate u vodstvo u 96. minutu meča, preko Mavropanosa poslije centaršuta i gužve u šesnaestercu, ali je gol poništen jer neko od igrača igrao rukom, prenose Sportske.net