UH, KAKAV MALER Grozna povreda zvijezde Klipersa (VIDEO)

Košarkaši Oklahome iznenadili su Los Anđeles Kliperse (101:100), a sijenku na meč bacila je teška povreda asa tima iz “grada anđela” Pola Džordža.

Pol Džordž

Igrala se polovina četvrte četvrtine kada je Džordž povrijedio koljeno i uz pomoć svojih drugova odmah napustio teren.

On je nezgodno pao nakon sudara pod košem sa igračem Oklahome, Luom Dortom. Ostao je da leži nekoliko minuta, a onda je uz pomoć saigrača izašao iz igre. Pitanje je koliko će morati da pauzira zbog ove povrede, prenosi Sportal.

Džordž je do trenutka u kojem se povrijedio nanizao 18 poena, sedam skokova, pet asistencija i tri ukradene lopte.

Do kraja ligaškog dijela i početka plej-ofa ostalo je još devet utakmica, a ukoliko je povreda Džordža ozbiljna to bi moglo dosta da uzdrma i poremeti Kliperse koji se trenutno nalaze na petom mjestu Zapadne konferencije sa skorom od 38 pobjeda i 35 poraza. Džordž je do sada u prosjeku postizao 23,9 poena.