UROŠEVIĆ ZA TRI BODA Partizan savladao TSC za usamljenu poziciju na vrhu

Fudbaleri Partizana pobijedili su TSC rezultatom 2:0 u 29. kolu Super lige Srbije.

Partizan je došao do prednosti u 11. minutu, a strijelac je bio Slobodan Urošević. Pogotku je prethodila kombinacija crno-bijelih, Natho je pomjerio loptu za lijevog beka, a ovaj je šutirao snažno između dvojice igrača u živom zidu i tako je postigao svoj četvrti gol u sezoni.

Isti igrač bio je strijelac i u 38. minutu. Slobodan Urošević je dobro reagovao glavom na centaršut Bibrasa Natha i tako po prvi put postigao dva pogotka na jednom meču u dresu crno-bijelih za, ispostavilo se na kraju, konačnih 2:0.

U nastavku utakmice gosti su krenuli nešto ofanzivnije, pokušali su golom unijeti neizvjesnost u ovaj meč ali je Partizan uspio da iskontroliše sve nalete i mirno privede utakmicu kraju.

Partizan je nakon ovog trijumfa ponovo usamljen na vrhu tabele sa 78 bodova, tri više od Crvene zvezde koja ima i meč manje. Crveno-bijeli igraju danas protiv Radničkog iz Niša.