VELEŽU PRIJAO MRAK Haskić het-trikom srušio borbenu Slogu (FOTO)

Fudbaleri Sloge doživjeli su poraz od Veleža u osmom kolu Premijer lige iako su odigrali otvoreno i rasterećeno, te bili nadomak boda.

Fudbaleri Veleža

Domaći su na kraju slavili sa 4:2, a sve golove za Rođene postigao je Nermin Haskić. Iskusni golgeter pogađao je u 17. i 41. minutu za 1:0 i 2:1, da bi gol za pobjedu postigao u 87. minutu. U devetom minutu nadoknade trijumf je samo potvrdio Adnan Džafić iz penala.

Sloga se dva puta vraćala u igru preko Tonija Jovića u 36. i Djeana Vidića u 53, ali su se domaći bolje snašli nakon prekida zbog nestanka električne energije koji je trajao desetak minuta.

Bez struje trenutno na stadionu Rođeni

Posted by FK Sloga Meridian on Saturday, September 23, 2023

Haskić je ponovo nadmudrio odbranu Dobojlija i prekinuo njihovu mini seriju od dva uzastopna trijumfa.

Sudijska nadoknada bila je 13 minuta zbog pomenutog prekida, ali Sloga nije uspjela da se dokopa remija, već su domaći potvrdili trijumf. Tim Vlade Jagodića ostao je na devet bodova, dok Velež sada ima 14.