(VIDEO) MADRIĐANI PONOVO LIDERI Real nakon preokreta stigao do slavlja na Kanarskim ostrvima

U okviru 22. kola španske Primere, ekipa Real Madrida je uspjela da savlada Las Palmas rezultatom 1:2 (0:0).

Na ovaj način se ekipa Karla Anćelotija vratila na prvo mjesto na tabeli.

Real Madrid nešto bolji u prvom poluvremenu, ali daleko od toga da Las Palmas nije prijetio.

Počelo je solidnom šansom za Rodriga kada je golman Valjes uspio da odbrani. Domaći su prijetili preko Kardone koji je pogodio prečku, a na drugoj strani Vinisius loše reagovao u situaciji 1 na 1 sa golmanom Valjesom.

Branio je i Lunjin dobro na startu drugog poluvremena, ali je morao da vadi loptu iz svoje mreže u 52. minutu.

Bila je to sjajna kontra, Ramirez je prošao po desnoj strani kao brzi voz, Havijer Munjoz je bio na pravom mestu i pogodio za 1:0.

Čitavih 12 minuta je trajala prednost domaćina.

Kamavinga je kreator ovoga puta, fantastičan pas za Vinisiusa koji bez problema šalje loptu u mrežu iz izgledne situacije za 1:1.

Čekali smo na naredni gol 84. minut. Korner za Real Madrid, Toni Kros je centrirao, a na pravom mjestu Čuameni koji glavom pogađa za 1:2.