(VIDEO) Žurka je na tribinama: Soboslaj uz alkohol sa navijačima proslavio prolazak na EURO

Strepila je Srbija neočekivano protiv Bugarske do samog finiša meča, tek u 81. minutu Srđan Babić je dao gol za 2:2 koji nam je garantovao plasman na EURO, ali su Orlovi imali i veliku pomoć od strane Mađarske.

Vodila je Crna Gora u jednom trenutku sa 1:0, taj rezultat im je bio dovoljan da idu dalje ukoliko Srbija izgubi. Ipak, da se iznenađenje u Budimpešti ne desi, pobrinuo se Dominik Soboslaj koji je u 67. i 68. minutu dao dva goal za preokret, malo prije nego što je Srbija počela da gubi od Bugarske.

Uvukao se našoj reprezentaciji, pogotovo navijačima, blagi strah kada je Kiril Despodov dao gol, ali su mnogi odahnuli zbog vijesti iz Mađarske i golova Soboslaja.

Mađarska je potom slavila sa 3:1, proslavili su plasman na EURO sa prvog mjesta u grupi, a Soboslaj je oduševio navijače tako što je pred krcatim tribinama eksirao čuvenu “palinku”, tradicionalno mađarsko alkoholno piće. Pritom, čokanj koji je držao u ruci bio je poprililčno veliki.