ZRINJSKI JE ŠAMPION Mostarci sedam kola prije kraja osigurali titulu

Zrinjski je šampion Bosne i Hercegovine. Sedam kola prije kraja šampionata mostarski tim je potpuno zasluženo došao do trofeja i to nakon što je u derbiju savladao Sarajevo 4:0

Prvo uzbuđenje na utakmici desilo se u sedmoj minuti. Čondrić je izašao sa gola Zrinjskog, a Suljić je lope reagovao. Zatim je Hebibović  šutirao poslao loptu pored gola.

Domaći su u 15. minuti poveli spektakularnim golom Jankovića. Sjajan udarac nakon kojeg je Dizdarević bio nemoćan.

U nastavku rapsodija Zrinjskog. Prvo je Nemanja Bilbija postigao 27. gol u šampionatu nakon centaršuta Ćorluke, da bi nakon ubacivanja Jukića Darko Lazić pslao loptu u mrežu.

Sjajnu formu Ivan Jukić je potvrdio prodorom i golom u 70.minuti. Zrinjski je došao do sedme titule šampiona.