Zvezda se mučila, pa ubjedljivo savladala Javor: Milojević debitovao pobjedom

Crvena zvezda je poslije neulaska u Ligu šampiona evropske rane zaliječila pobjedom protiv Javora od 4:1 u 8. kolu Superlige.

Tako je novi šef stručnog crveno-bijelih Miloš Milojević na najbolji način debitovao na klupi srpskog šampiona.

Ohi Omoižuanfo je poslije dužeg vremena dobio šansu i pogodio je mrežu gostiju u 16. minutu, ali je u 30. izjednačio na 1:1.

Taj rezultat stajao je na semaforu sve do 74. minuta, a onda su domaći slomili otpor žilavih Ivanjičana.

Tada je Stefan Mitrović donio novu prednost Zvezdi, a zatim su El Fardu Ben u 78. i Veljko Nikolić u 90. minutu takođe pogodili mrežu za komačan rezultat.

Zvezda je tako zadržala maksimalan učinak i sa 18 bodova je prva na tabeli, a ima dvije utakmice manje.

Slijede Novi Pazar 15, Voždovac 14, TSC, Vojvodina, Čukarički po 13…