ZVEZDA STREPILA Pazarci namučili šampione i pokazali da su daleko od "savršene mašine"

Fudbaleri Crvena zvezde savladali su Novi Pazar sa 2:1 u meču šestog kola Superlige Srbije, ali daleko od toga da će Barak Bahar biti zadovoljan partijom isvojih izabranika.

Fudbaleri Crvene zvezde

Poraz od Voždovca, a zatim večerašnji meč pokazali su da crveno-bijeli imaju dosta boljki koje će jači timovi umjeti da iskoriste. Sve je kranulo dobro po Beograđane koji su poveli u 8. minutu golom Aleksandra Dragovića. Redale su se šanse pred golom Pazaraca, ali do dupliranja prednosti nije došlo. Gosti su riješili da se brane i uspijevali su u svojim namjerama.

Na drugi gol domaćih čekalo se sve do 80. minuta kada je Gelor Kanga iskoristio jedanaesterac, a minut kasnije Saša Jovanović je postigao sjajan gol za goste.

Zvezda se pošteno ispromašivala u ovom meču, a prednjačili su Kraso, Olajinka i Bukari koji nisu imali svoj dan. Ipak, to ne smije da bude opravdanje za Beograđane koji za petnaestak dana počinju borbe u Ligi šampiona.

Meč je odigran u znaku 60. rođendana stadiona Marakana i Delije su napravile fantastičnu atmosferu uz vatromet. Ipak, sigurno je više od 20.000 navijača očekivalo lakši posao i još poneku loptu u mreži Pazaraca.