9 golova u Bačkoj Topoli: TSC vezao 6. uzastopnu pobjedu, učvrstili se na prvom mjestu

Fudbaleri TSC-a su se novom pobjedom učvrstili na prvom mjestu superligaške tabele.

TSC

U Bačkoj Topoli publika je vidjela čak devet golova.

Ekipa iz Bačke Topole ubjedljivo je savladala ekipu Železničara iz Pančeva sa 6:3.

Gosti su imali raspoloženog kapitena Aleksandra Đorđevića, postigao je dva gola za svoj tim, posebno je prvi bio spektakularan nakon odličnog šuta sa preko 25 metara, ali je to ipak bilo premalo protiv raspoloženih momaka Žarka Lazetića.

Golove za TSC postigli su Đakovac u trećem i desetom, Stanić u 37, Cvetković u 67, Pantović u 78. i Vulić u 90+3. minutu. Milošu Vuliću je to prvenac otkako je stigao iz Italije.

Đorđević je mrežu golmana llića pogađao u 55. i 80. minutu. Treći gol postigao je Šušnjar u 90. minutu.

Ovo je nakon startnog remija sa Partizanom (3:3), šesta uzastopna pobjeda za TSC u Superligi Srbije. Klub iz Bačke Topole trenutno čvrsto drži prvu poziciju sa četiri boda više od Crvene zvezde i šest od Partizana, s tim što crno-bijeli imaju dvije utakmice manje odigrane.

U istom terminu igrali su Voždovac i Mladost iz Lučana, Zmajevi su slavili na Krovu tržnog centra Stadion sa 3:1. Golove su postigli Burmaz u 16, Vujanović u 48. i Mitrović u 89. minutu za Voždovac, Varjačić u 41. minutu za Mladost, navodi Sport klub.

Nešto ranije Čukarički je u derbiju kola pobijedio Crvenu zvezdu sa 2:1. Od 20.15 počeo je meč između Spartaka i Vojvodine.