TSC KIKSNUO Partizan u Kruševcu vreba šansu za prvo mjesto Superlige

Šokantan rasplet posljednje utakmice dana u 10. kolu Superlige Srbije.

TSC Čukarički

Činilo se da će TSC uzeti nova tri boda i zadržati se na vrhu tabele domaćeg prvenstva protiv Mladosti u Lučanima, ali već od sutra ekipa Žarka Lazetića može biti drugoplasirana, ako Partizan bude slavio u Kruševcu. Danas su momci iz Bačke Topole uzeli samo bod 1:1 (0:1).

Bio je to zaista nevjerovatan rasplet situacije, pošto je TSC vodio gotovo čitav meč, ali na kraju ipak nije umio da privede posao kraju.

Poveli su gosti preko Miloša Pantovića u 28. minutu i plivali na tom talasu do 93. minuta. Tada je uslijedio korner za ekipu Mladosti iz Lučana…

Upućen je centaršut na dalju stativu, a tamo je loptu spremno čekao Janko Tumbasević, koji je bukvalno uspio da je zakuca u mrežu za veliko slavlje domaćeg tima.

Vidjelo se po izrazu lica Žarka Lazetića koliko je bio nezadovoljan činjenicom da je njegov tim duboko u nadoknadi i to iz prekida primio gol i ispustio pobjedu, piše Telegraf.

TSC će biti prvi na tabeli bar do sutra i ima 20 bodova na svom kontu, dok je Mladost ostala u vrhu tabele na šestom mjestu sa 15.