ZVEZDA NASTAVLJA DA GAZI Poker u mreži Mladosti za potvrdu dominacije (FOTO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu lučanske Mladosti u okviru 3. kola Superlige Srbije rezultatom 4:1 u gostima.

Igrači Zvezde slave

Kao što je to bio slučaj i u prthodna 2 meča, silovito su počeli igrači Zvezde. Već u 4. minutu crveno-bijele je u prednost doveo Stefan Mitrović na asistenciju Pitera Olajinke.

Ipak, prednost ekipe iz Ljutice Bogdana nije predugo trajala. Da Omri Glazer primi prvi gol u dresu Crvene zvezde pobrionuo se Marko Veličković u 13. minutu, kada je glavom matirao izraelskog golmana.

Crveno-bijeli su ponovo dodali gas i ponovo došli u prednost kada je u 35. minutu Olajinka opet doveo u prednost Zvezdu.

Žan Filip Kraso povećao je prednost Crvene zvezde, golom u 62. minutu, kada je na semaforu pisalo 3:1. Ovo je Krasou već 5. gol u sezoni na 3 odigrana susreta.

Konačan rezultat postavio je rezervista Jovan Mijatović golom u 87. minutu susreta.

Zvezda će u narednom kolu dočekati Spartak iz Subotice, dok će Mladost u goste ekipi Napretka iz Kruševca.