ANĆELOTI OVO NE PAMTI Real pet puta pogodio okvir gola i dobio tri komada od Barse (VIDEO)

Fudbaleri Barselone ubjedljivo su savladali Real Madrid (3:0) u pripremnom meču u Teksasu.

Osman Dembele

Ovaj fudbalski spektakl odigrao se pred 80 hiljada navijača na stadionu čuvenih “Dalas Kaubojsa”.

Barselona je povela u 14. minutu meča golom Osmana Dembelea i sve do 84. na semaforu je bilo 1:0 u korist Katalonaca. U finišu je najprije Fermin Lopez povisio na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Feran Tores u 90. minutu utakmice.

Real je imao nekoliko sjajnih šansi na ovom meču, a najbolju priliku propustio je Vinisujus koji je u 20. minutu promašio penal.

Real je imao čak 28 udaraca prema golu ljutog rivala, a pet puta su pogađali okvir gola.

– Čudno je to što je lopta čak pet puta pogodila okvir gola, mislim da mi se ovo nikada u karijeri nije dogodilo. Djelovalo je kao da se pred Barsinim golom nalazi zid – rekao je trener Madriđana Karlo Anćeloti nakon meča.

Realu je ovo prvi poraz na pripremama u Americi. Prije susreta sa Barselonom savladali su Mančester junajted sa 2:0 i Milan sa 3:2. S druge strane, Barsa je izgubila od Arsenala sa 3:5, a sada je savladala najvećeg rivala.