Bizarna scena šampiona Italije: Saigrač spriječio igrača Milana da postigne gol za pobjedu u 88. minutu (VIDEO)

Šampion Italije je ponovo podbacio, i to protiv ekipe iz donjeg dijela tabele, baš kad je s pobjedom mogao da izbije na drugo mjesto Serije A i poveća šanse za plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Igrač Milana zaustavlja loptu na liniji

Milan Salernitana 1:1.

Potpuno je nevjerovatno kako je domaćin u pojedinim djelovima utakmice prepustio inicijaticu gostima, pa još i to šta je sve promašio protiv ne toliko jakog rivala.

Punih pola sata, otkako je Salernitana izjednačila na 1:1, nije iskoristio Milan za pobjedu, a potpuna nemoć došla je do izražaja u 88. minutu kada je saigrač spriječio igrača da postigne gol za 2:1.

Loptu suigrača Alesandra Florencija na gol liniji je nehotice zaustavio Pjer Kalulu.

Milan je na San Siru poveo pred kraj prvog poluvremena golom Žirua, a Salernitana izjednačila nakon što je Dia iskoristio dodavanje Bradarića.

Roso-neri su poslije ovog kiksa ostali četvrti na tabeli, sa samo bodom ispred Rome koja se nalazi ispod crte za plasman u Ligu šampiona.