Bogdanović "the Trojka": Bez promaša za tri poena u novoj pobjedi Atlante (VIDEO)

Atlanta Hoksi nakon dva poraza u nizu ostvarili su i dvije pobjede za redom, a večeras su bili bolji od San Antonio Sparsa - 125:106.

Bogdanović dribla loptu

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović odigrao je i više nego solidan meč u ovoj ubjedljivoj pobjedi svog tima, a sa 13 poena, tri skoka i dvije asistencije bio je najefikasniji igrač sa klupe.

Takođe, bio je i perfektan u šutu van linije 7.25, kojih je pogodio tri iz isto toliko pokušaja. Njegovu ekipu predvodio je Trej Jang sa 24 poena i 17 asistencija, dok je isto toliko poena imao i Diandre Hanter. Dižonte Marej imao je nešto slabije šutersko veče ali je svakako ubacio zadovoljavajućih 18 poena, prenosi Sportal.

Sa druge strane, u ekipi San Antonija koja je odavno odustala od bilo kakvih ambicija ove sezone prednjačio je Keldon Džonson sa 25 poena, dok su pored njega dvocifreni bili još samo Sohan i Branham.

Kakvu takvu nadu da mogu da urade nešto na ovom meču imali su Sparsi tokom prvog poluvremena gdje su u određenim momentima i vodili, ali na kraju ipak otišli sa zaostatkom. Drugo poluvrijeme apsolutno je pripalo domaćinu koji ih je razbio u preostala 24 minuta i na kraju bez većih problema odnio pobjedu.