Cicipas lomio reket i ispao: Rubljov siguran, Zverev povraćao, pa okrenuo meč (VIDEO)

Stefanos Cicipas nastavlja sa lošim igrama, izgubio je od Nikolasa Đarija sa 6:4, 6:4 u prvom kolu turnira iz serije 500 u Pekingu.

Čileanac je spasao brejk loptu u ranoj fazi prvog seta, a onda je na 4:4 napravio brejk iznenada, jer dotad nije imao šansi u gemovima rivala.

Cicipas je mnogo griješio, a u trećem gemu drugog seta napravio je čak tri dvostruke greške, uključujući i onu na brejk lopti poslije koje je stradao reket.

Nije se predavao Grk do kraja, došao je do jedne brejk lopte, ali ju je Čileanac spasao, da bi posljednji gem dobio sa nulom.

Đarija u drugoj rundi čeka 22-godišnji Italijan Mateo Arnaldi.

Andrej Rubljov došao je do 45. pobjede u sezoni, pao je Kameron Nori sa 4:6, 6:1, 6:4, pa Rusa u drugoj rundi čeka Igo Imber.

Aleksander Zverev, poslije titule u Čengduu, pobijedio je Dijega Švarcmana sa 6:7 (2-7), 6:1, 6:4. Zverev je servirao za prvi set i izgubio ga, sredinom drugog seta je i povraćao, ali je sve izdržao i na kraju prelomni brejk napravio na 4:4 u trećem setu.

U drugoj rundi Zvereva čeka Alehandro Davidovič Fokina, prenosi Sport klub.