PODJELA BODOVA Borac zaustavio Zrinjski (FOTO)

Fudbaleri Borca rezimirali su protiv lidera šampionata Zrinjskog (1:1) u sklopu 25. kola Premijer lige BiH.

Iako je utakmica odigrana po teškom terenu, prvo poluvrijeme je dalo dobar fudbal. Jovo Lukić je doveo Banjalučane u vođstvo u 18. minutu susreta, kada je mladi napadač odlično šutirao sa desetak metara.

Ipak, samo sedam minuta kasnije, gosti su stigli do izjednačenja. Ivan Jukić je šutirao iz blizine, a golman domaćih Ćetković nije dobro intervenisao.

Tako je novi trener crveno-plavih Tomislav Ivković upisao prvi bod po preuzimanju ekipe, a Zrinjski je okončano seriju od 14 pobjeda u nizu.

Zrinjski se nalazi na prvom mjestu na tabeli sa 64 boda, dok je Borac trenutno na trećoj poziciji sa 42.