DOBRO SU GA UPAMTILI Prilično anonimni Argentinac skinuo krunu Kraljevima

Napadač Đirone Tati Kasteljanos postigao je četiri gola protiv Real Madrida koji je večerašnjim debaklom vjerovatno predao titulu najvećem rivalu Barseloni.

Tati Kasteljanos

Argentinac koji ima 24 godine razbio je šampiona Evrope sa “pokerom” u mreži Andrija Lunina i to do 62. minuta. Prethodno je pogađao je u 12, 34. i 46. minutu, dok fudbaleri Reala žargonski rečeno nisu znali šta ih je snašlo. Domaći su na kraju slavili sa 4:2 i upisali najveću pobjedu u sezoni, a jednu od većih u istoriji kluba.

Malo poznati momak koji je briljirao u MLS ligi prije dolaska u Španiju odigrao je utakmicu karijere i sigurno ga više nijedan navijač Reala neće zaboraviti.

Poslije ovog šokantnog poraza “kraljevi” samo u teoriji mogu do titule jer imaju devet bodova manje i meč više u odnosu na Barselonu.