(FOTO) OSTALI ZAPREPAŠTENI Englezi u šoku zbog svlačionice koja čeka Aston Vilu u Mostaru

Fudbaleri Zrinjskog igra odlično ove sezone u Evropi.

Mostarci su bili nadomak plasmana u Ligu Evrope, na kraju su završili u Ligi konferencije, u izuzetno jakoj grupi.

Aktuelni šampion BiH ostvario je potom i epsku pobjedu protiv AZ Alkmara, i to poslije nevjerovatnog preokreta, uz tri gola zaostatka na poluvremenu (4:3).

Uslijedilo je gostovanje na „Vila parku“, gdje je Zrinjski poražen u 90+4. minutu golom Mekgina (0:1). Potom i na stadionu pod Bijelim Bregom, gdje je teškom mukom Legija odnijela bodove (1:2).

Posljednji meč na domaćem terenu Zrinjski će igrati 14. decembra protiv Aston Vile, sigurno je da će u Mostaru tada biti viđen spektakl.

This is the dressing room that awaits our boys for the last group game! 😧This photo was from the Zrinjski Mostar v Legia Warsaw game.

Posted by Up The Villa on Saturday, October 28, 2023

Očekuje se i veliki broj engleskih navijača, koji su se i raspitivali o uslovima u Mostaru. A „uplašila“ ih je gostujuća svlačionica na zdanju na kojem Zrinjski igra svoje mečeve.

– Ovo je svlačionica koja čeka naše momke u posljednjem meču grupne faze Lige konferencije. Fotografija je nastala na utakmici Zrinjskog i Legije – stoji na jednoj navijačkoj stranici, prenosi Sport klub.