REMI NA POLUVREMENU Bilbija doveo Zrinjski u vođstvo, pa Legija uz puno sreće izjednačila

Fudbaleri Zrinjskog protiv Legije iz Varšave igraju meč 3. kola Lige konferencija, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Legija je bila konkretnija, imala bolje prilike, posebno nkaon prekida, ali je golman Marić bio na visini zadatka. Ipak, veliku radost Plemićima donasi ko drugi nego Nemanja Bilbija. Sjajno je centrirao Ćorluka sa desne strane, da bi Bilbija pogodio glavom mrežu Legije u 30. minutu.

Ipak, nije dugo trajala radost Zrinjskog. Odigrali su akciju Poljaci iz slobodnog udarca, a nakon ubačaja lopta se od Slobodana Jakovljevića nesrećno odbila u gol Zrinjskog u 33. minutu susreta.