Goleada u Banovićima: Sloga dva puta vodila, pa ubjedljivo poražena

Sloga Meridian poražena je u devetom kolu Premijer lige BiH od ekipe Slobode iz Tuzle 4:2.

Junak utakmice je iskusni napadač Tuzlaka Nikola Komazec koji je bio dvostruki strijelac u prvom poluvremenu (24, 45).

Sloga je odlično otvorila utakmicu i u 22. minuti i povela golom Marija Krstovskog. Pomenuti Komazec samo dva minuta nakon toga vraća stvari na početak. Dimitrije Zajić opet brzo vraća Slogu u vođstvo u 28. minuti, da bi Komazec drugim golom postavio rezultat prvog poluvremena.

A onda u drugom odlična partija domaćina koji je postigao još dva pogotka. Prvo je Melvin Osmić u 65. minuti doveo Slobodu u prvo vodstvo na utakmici, a tačku na i postavio je Jasmin Osmić u 74. minuti za konačnih 4:2.

Sloboda u narednom kolu dočekuje Zrinjski, dok će Sloga dočekati Tuzla Siti.