Kangva i Bukari pogodili u debiju: Zvezda ubjedljiva na startu nove sezone (VIDEO)

Crvena zvezda je na sjajan način otvorila novu sezonu Superlige Srbije.

Aktuelni šampion je sa 4:0 savladao ekipu radničkog iz Niša, a u strijelce su se upisala i dva debitanta: Kings Kangva i Osman Bukari.

Povela je Zvezda već u drugom minutu kada je Aleksandar Katai sigurno izveo najstrožu kaznu, a prethodno je Anton Tolordava igrao rukom u svom šesnaestercu.

Rano primljen gol nije uticao na gostujući tim koji je stvorio nekoliko dobrih prilika, a Sava petrov je dva puta pogodio stativu, u 11. i 13. minutu.

Na drugoj strani u 22. minutu topovskim udarcem je Mirko Ivanić zatresao prečku, da bi tri minuta kasnije Kangva primio loptu na oko 14-15 metara od gola Nišlija i topovskim udarcem je poslao u mrežu.

Igrao se 31. minut kada je Ivanić šutirao, golman Marko Drobnjak je uspio d aodbije loptu, ali samo do Milana Pavkova koji nije imao težak zadatak da zatrese mrežu.

Do kraja prvog poluvremena Ivanić je još jednom topovski šutirao, ali je pogodio prečku.

Već u drugom minutu nastavka Bukari je postavio konačnih 4:0, a tada je bilo jasno da će bodovi ostati u Beogradu, mada Radnički nije odigrao loše, posebno u prvom poluvremenu.