KRAJ NA STARTU Krajinović "prosipao" brejkove i izgubio u prvom kolu US opena

Filip Krajinović je izgubio na startu US Opena od Aleksa de Minora koji ga je porazio u tri seta 7:5, 6:2, 6:3.

Australijanac je opravdao ulogu favorita protiv srpskog tenisera koji nije koristio prilike da promjeni tok meča.

Imao je rani brejk u prvom setu Kecmanović, mogao je to da bude prelomni trenutak za njega, da krene da gradi osvajanje seta i ukupne pobjede, ali nije uspio.

Nije uspio 44. igrač planete da izađe na kraj sa 20. teniserom svijeta, kako u prvom, tako i u trećem setu gdje je takođe imao brejk  prednosti – i izgubio ga.

De Minor je bio konstantan, čak i kada je gubio, mirnom igrom se vraćao i došao do pobjede i drugog kola u kom će igrati protiv Kristijana Garina, piše Sportal.