Nastavili sa prozivkama: Javor slavio u "derbiju", pa bocnuo Kruševljane (FOTO)

Ivanjičani su znali kako da proslave trijumf.

U jednoj od utakmica četvrtog kola Superlige Srbije, Javor je bez problema savladao Napredak u Kruševcu rezultatom 2:4 i tako se domogao vrijedna tri boda.

Kako ova dva kluba vuku “rivalstvo” sa društvenih mreža, čelnici ivanjičkog prvoligaša su se nakon meča našalili sa klubom iz Lazarevog grada.

Naime, oni su prozvali Napredak, okačivši sliku pokvarene testere, u maniru najave meča Kruševljana, koji su istom sjekli drvo Javora.

Koliko je gostujući tim bio dominantan pokazuje podatak da je sve svoje golove postigao u periodu od 29. do 67. minuta, uz ozbiljnu inicijativu na terenu.

Ipak, uprkos porazu, “hajlajt” meča kada su domaći u pitanju je podatak da su postigli gol posle čak 980 minuta “posta”! Tačnije, od 11. aprila! Ovu crnu seriju je prekinuo Nebojša Bastajić u 80. minutu. Isti igrač se sa “bijele tačke” ponovo upisao u strelce u 87., piše Sportal.

U redovima Ivanjičana su precizni bili Bubakari Dukur u 29, Luka Gojković u 46, Petar Gigić u 61, odnosno Norman Kembel u 67.