NE DAJU NA MESIJA Igrači Argentine spremni na tuču zbog kapitena (VIDEO)

Fudbaleri Argentine pobijedili su Honduras 3:0 u prijateljskom meču u sklopu priprema za Mundijal.

Meč je obilježio Lionel Mesi, koji je postigao dva pogotka, jedan iz penala, a drugi je bio prava majstorija. Mrežu Hondurasa načeo je Lautaro Martinez u 16. minutu .

U finišu prvog poluvremena Mesi je iz penala postigao pogodak i duplirao prednost Argentine. U 69. minutu Mesi je izmamio aplauze, pošto je lob udarcem sa preko 20 metara postavio konačnih 3:0.

Međutim, jedan detalj posebno je obilježio meč, na kom se  vidjelo koliko igrači čuvaju i štite svog kapitena Mesija. Dejbi Flores je uletio laktom u Mesija i oborio ga na zemlju, a čitava ekipa je nasrnula na njega da se obračuna zbog preoštrog starta.

Sve u svemu, Mesi je spreman da vodi Argentince do svjetskog trona, a njegovi saigrači su opet spremni da “poginu” za njega.