NOĆNA MORA Musa ne vidi izlaz iz "Danteovih krugova pakla"

Košarkaši Reala Madrida i Pardizana bore se za prvi trijumf u četvrtfialnoj plej-of seriji, a domaćem timu ne ide baš najbolje.

Džanan Musa

Beograđani na poluvremenu vode sa 48:44, a među najlošijima u redovima “kraljeva” bio je Džanan Musa.

On u prvih 20 minuta nije uspio da postigne poene, a veći dio druge četvrtine proveo je na klupi jer je ušao u probleme sa ličnim greškama. Velike probleme zadao mu je Dante Egzum koji ga je natjerao da napravi dva faula u napadu.

Australijanac je ove sezone patentirao svoje “krugove pakla” kako u odbrani tako i u napadu, a momak iz Bihaća za sada ne vidi izlaz iz njih.

Poslije prvog poluvremna Kevin Panter je sa 15 poena najefikasniji kod Beograđana, dok Real predvodi Valter Tavares sa deset poena.