PARTIZANU CIJELI PLIJEN Crno-bijeli nakon preokreta i dva penala stigli do velika 3 boda (VIDEO, FOTO)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Radnika iz Surdulice 3:2 u okviru 7. kola Superlige Srbije.

FK PARTIZAN

Nije sve dobro počelo za izabranike Igora Duljaja, a šok za crno-bijele nastao je već na startu meča.

Muk na stadionu JNA nastao ju 6. minutu, kada je savršenim udarcem sa desne strane malo mrežu pogodio Mateja Gašić na asistenciju Borka Duronjića.

Potpuni hladan tuš za izabranike Igora Duljaja nastao je u 27. minutu, kada je Banjalučanin Borko Duronjić, nakon asistencije, upisao i gol, nakon što je pokupio odbitak od odbrane Aleksandra Jovanovića.

Partizan je gurnuo mnogo više u napad u nadi za brzim povratkom, a to su dobili u 38. minutu preko Saldanje, ali je golu prethodio faul Severine, da bi nakon pregleda VAR snimka sudija dodijelio slobodan udarac gostima i tada je nastao opšti haos na stadionu u Humskoj.

U protestima crno-bijelih najbučniji je bio Aleksandar Šćekić sa klupe, pa je zbog svojih riječi upućenim glavnom arbitru pocrvenio.

U drugo poluvrijeme izabranici Igora Duljaja ušli su još više ofanzivno orjentisani, što im je i donijelo rezultate.

U 61. minutu pogodio je Zahid nakon neuspjele ofsajd zamke gostiju, a asistirao mu je Nikolić.

Potpuni povratak u meč crno-bijelih viđen je u 81. minutu. U kaznenom prostoru je pao Mateus Saldanja, poslije duela sa jednim igračem Radnika, pa je sudija Trifković pokazao na bijelu tačku. Saldanja je preuzeo odgovornost i pogodio sa bijele tačke za 2:2.

Kada su mislili da je to sve na utakmici Partizan stiže do preokreta.

U 95. minutu Saldanja je fauliran u šesnaestercu od strane Oreščanina, sudija Trifković je pokazao na bijelu tačku odakle je Bibras Natho pogodio.

Partizan je ovom pobjedom iskoristio maksimalno kiks Zvezde na Banovom brdu, te sada se nalazi na 2. mjestu na tabeli sa 16 bodova, jednim više od vječitog rivala, ali i utakmicom manje. Naredno kolo na programu je vječiti derbi što će nam donijeti nova velika uzbuđenja.