PORAZ U SOČIJU Realizacija i desni bok muče Stankovića

Crvena zvezda je poražena u generalnoj probi pred start nove sezone. Zenit je u Sočiju savladao beogradski tim sa 2:1.

Zvezda je u posljednoj provjeri pokazala svoje vrline al i i mane. Begrađani su u prvih 45 minuta bili neuporedivo bolji rival , stvorili su puno kvalitetnije šanse ali nisu uspjeli da dođu do gola. Realizacija je veliki problem jer je jasno da su napadači Milan Pavkov i Ohi van forme.

U prvih 45 minuta veliku opasnost po Zenit je predstavljao nesuđeni igrač Borca Ibrahim Mustafa koji je promašio dvije dobre prilike. Na drugoj strani imao je i Zenit svoje šanse ali se istakao Milan Borjan.

Međutim u drugom dijelu i kapiten Zvezde je bio nemoćan. U 53.minuti pogodio je MOstovoj, da bi u 74 na 2:0 povećao Kasijera koji je bio u opticaju i za napadača beogradskog tima.

Odmah nakon ulaska Aleksandar Katai je sjajno regovao u 83.minuti i smanjio na 1:2.

Problem za Stankovića biće desna strana gdje su Pićini i novajlija Bukari uspjeli samo dva puta da probiju te se ubace.