Prekinuta utakmica u Antaliji: Fudbaleri Sarajeva napustili utakmicu nakon samo 17 minuta igre, Rumuni divljali

Fudbalski klub Sarajevo danas je trebalo da odigra 4. pripremnu utakmicu u Antaliji, protiv rumunske ekipe Politeknika Lasi, ali su fudbaleri napustili igru već u 17. minutu kada su Rumuni napali stručni štab Sarajva.

FK Sarajevo

Kako je objavljeno na zvaničnoj Fejsbuk stranici “Bordo tima”, prvo se dogodio nesportski i pregrub prekršaj nad igračem Sarajeva, a nakon toga i napada Rumuna na klupu Sarajeva, igrači i stručni štab odlučili su da se povuku sa terena.

Podsjetimo, Sarajevo je u Antaliji prije današnjeg susreta upisalo pobjedu nad ukrajinskim Minajom (2:1), te poraze od ukrajinskog Šahtara (4:0), te latvijske Rige (2:1), navodi Klix.ba.