RASPUCANA SLOBODA Krupa sigurna u gostima, remi Slavije

Završeno je 6 mečeva 13. kola m:tel Prve lige Republike Srpske.

Sloboda iz Novog Grada je protutnjala Banjalukom i savladala Željezničar Sport tim sa 0:6.

Prvo poluvrijeme je prošlo mirno sve do 35. minute kada je pocrvenio igrač domaće ekipe Milan Stupar, a tri minuta kasnije sa bijele tačke precizan je Edin Kesić za 0:1.

U drugom poluvremenu rapsodija golova.

Sloboda je u razmaku od 68. do 76. minute postigla čak 4 gola. Redom su pogađali Saletović, Nathan, Samradžić i Alić za 0:5.

Tačku na i agoniji Željezničara postavlja Alić svojim drugim golom u 83. minuti.

Treba pomenuti da su domaćini i u drugom poluvremenu dobili crveni karton i od 60. minute igrali sa dva igrača manje u polju.

Drina je kao domaćin savladala Modriču 2:1.

Sreten Milošević doveo je domaćina u vodstvo u 16. minuti. Modriča je u 74. minuti izjednačila preko Da silve, ali je Blagojević samo 4 minuta kasnije postigao gol i postavio konačni rezultat.

Krupa je minimalcem slavila na gostovanju u Vojkovićima. Jedini strijelac na utakmici bio je Ognjen Đuričin u 54. minuti.

Ljubiću je pripao mini derbi protiv Omarske.

Sve je bilo gotovo u prvom poluvremenu kada su pogađali prvo u 4. minuti Boris Žižak, i mladi talentovani Andrej Bosnić u 32. minuti za konačni rezultat.

Rudar je kao domaćin rutinski slavio protiv ekipe Podrinja 2:0. Strijelci su bili Filip Mikić u 4. i u Mile Kovačević sa bijele tačke u 44. minuti.

Tekstilac i Slavija su remizirali 1:1. Gost je u 71. minuti stigao do vodstva preko Nikole Bjeloša, da bi u 85. minuti Nemanja Kojić izjednačio i postavio konačni rezultat.

Kolo zatvara meč između Sutjeske i Laktaša koji je na programu od 16 časova i 30 minuta.