Ronaldo na kakvog nismo navikli: Izveo jedan od najgorih slobodnjaka u karijeri, pa ljutito napustio teren (VIDEO)

Ronaldov Al Nasr poražen je u derbiju od Al Itihada sa 1:0, a pobjedonosni gol postigao je Romarinjo u 80. minutu.

Kristijano Ronaldo pljuje vodu

Tom pobjedom Al Itihad je zauzeo prvo mjesto na tabeli.

Kristijano Ronaldo nije krio bijes zbog takvog epiloga. Tokom čitavog meča bio je izuzetno nervozan, što zbog loše igre, što zbog prozivki sa tribina, odakle se sve vrijeme orilo “Mesi, Mesi“.

Kako piše Sportal, navijači Al Itihada su gotovo cijelu utakmicu posvetilil isključivo prozivanju Ronalda, a Portugalac je dozvolio da mu “uđu u glavu”.

Portugalska zvijezda je u sedam prvenstvenih utakmica postigao osam golova, ali nije postigao u posljednja dva meča. U 56. minutu meča pokušao je to da uradi, ali je pokušaj završio neslavno, vjerovatno najgorim slobodnim udarcem koji je Ronaldo ikada izveo.