"Savo, pali su, imamo ih" Urnebesan video navijača BiH nasmijao sve do suza (VIDEO)

Fudbaleri BiH doživjeli su debakl u ponedjeljak, kada su poraženi od Portugala sa 0:5, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ekipa Save Miloševića, primila je svih pet golova u prvih 45 minuta, što je izazalo veliki bijes kod navijača.

“Popustili su” Portugalci u drugom poluvremenu, a jedan od navijača domaćih, iskoristio je to kako bi se našalio sa selektorom Miloševićem.

– Savo, pali su, imamo ih! 4-4-2, veruj mi! – uzviknuo je jedan od navijača u 79. minutu, pri rezultatu 0:5, što je izazvalo opšti smijeh na tribinama, objavio je Telegraf.