ŠESTICA NA KROVU Silna Zvezda nanijela "zmajevima" jedan od najtežih poraza (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Voždovac u 21. kolu Superlige Srbije na krovu tržnog centra (6:0) i pokazali da je loš rezultat protiv Vojvodine bio samo trenutak slabosti.

Fudbaleri Crvene zvezde

Momci Miloša Milojevića odigrali su sjajnih 45 minuta, a u periodu od 15. do 25. postigli tri gola “zmajevima” koji su od 15. minuta igrali bez isključenog Matije Đorđevića.

Prvi gol postigao je Gelor Kanga iz penala, prednost udvostručio Osman Bukari, a blickrig zaokružio Aleksandar Katai.

Brojčano nadomoćnija i kvalitetnija Zvezda je i u nastavku mučila domaće koji su na kraju pretrpili pravu katastrofu. Na 4:0 prvencem u dresu Beograđana povisio je Aleks Vigo, a potom su pogodili Kings Kangva i Mirko Ivanić.

Milojević je uoči meča rekao da očekuje reakciju igrača i dočekao ju je. Njegovi momci odlično su otvorili utakmicu i kada je tako onda u nastavku sve bude mnogo lakše. Priliku od prvog minuta uz lijevu aut liniju dobio je Irakli Azarovi, a sjajno su odigrali ofanzivci. Šansu u nastavku dobio je Marko Rakonjac i maldi Stefan Leković. Mnogo tečnije i ljepše igrao je lider šampionata nego što je to bio slučaj na premijeri.

Zvezda sada ima 57 bodova, 11 više od Partizana koji od 18.30 dočekuje Mladost GAT. Trijumf je upisao i TSC protiv Napretka sa 2:0, pa sada ima samo četiri boda manje od “crno-bijelih” uz meč više.