SJAJNA FORMA U DRUGOM DIJELU SEZONE Leotar upisao 4. vezani trijumf, fenjeraš lak zalogaj u Trebinju

Rukometaši Leotara savladali su ekipu Čapljine u okviru 17. kola Premijer lige BiH.

Trebinjci su u dvorani u Bregovima nastavili niz pobjeda u proljećnom dijelu sezone i slavili rezultatom 32:25.

Igrao se egal meč na početku. Iako je na dnu tabele, Čapljina je pružila dobar otpor na početku meča. Ipak, Trebinjci do poluvremena prave razliku od dva gola i sa 16:14 odlaze na pauzu.

Kako je vrijeme teklo, Leotar je bio sve sigurniji. Uvećavala se prednost plavo-bijelih.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno u posljednjih 10 minuta meča, pa je Leotar tako upisao četvrtu uzastopnu pobjedu.

Najefikasniji u redovima Leotara bio je Đorđe Ratković sa sedam postignutih golova.

Čapljina je ostala na posljednjem mjestu na tabeli sa samo 2 boda.