STRIJELCI RASPOLOŽENI U BUNDESLIGI Bajern dao 5 golova, Majnc i Union Berlin blizu opstanka

Bajern je strepio na startu, mučili su se 20 i kusur minuta i onda primili gol od Darmštada, Skarke je bio strelac za 1:0 u 28. minutu, ali su gosti nastavili sa pritiskom.

Potom je Musiala u 36. minutu uspio da izjednači rezultat, da bi Hari Kejn potpuno preokrenuo rezultat u prvom minutu nadoknade vremena.

Upravo je Musiala, koji je dokazao da ulazi u sjajnu formu, povisio na 1:3, da bi Serž Gnabri golom u 74. minutu utakmice povisio na 1:4. Bilo je i 1:5, gol za Bajern je postigao Matis Tel u trećem minutu nadoknade, da bi minut kasnije Vilhelmson postavio konačnih 2:5.

Aleksandar Pavlović je igrao za Bajern do 58. minuta kada je povrijeđen napustio teren.

Zlata vrijedni bodovi za Majnc, ekipa domaćina je povela u 3. minutu nadoknade vremena kada je Burkard iskoristio kazneni udarac, a drugi gol za domaćina postigao je isti igrač u 71. minutu.

Erhan Mašović je danas igrao sve do 75. minuta.

Augsburg je odnio bodove iz Volfsburga, domaći su očajni ove sezone, posebno u kalendarskoj godini, jer ređaju poraz za porazom.

Vimer je doveo “Vukove” u prednost u 9. minutu utakmice, ali je isti igrač dobio crveni karton u 45. minutu.

Majer je u 3. minutu nadoknade pogodio za izjednačenje, a u nastavku gosti daleko bolji, Jakić postiže dva gola, jedan u 61, a drugi u 79. minutu za konačnih 1:3.

Bez golova u prvom poluvremenu u duelu Uniona i Verdera, a onda tri gola u nastavku. Domaći su vrlo brzo stigli do 2:0, prvi gol smo vidjeli u 50. minutu i postigao ga je Vertesen, da bi Aronson povisio na 2:0 samo dva minuta kasnije.

Gosti su smanjili na 2:1 u 63. minut preko Vajzera.

Miloš Veljković je bio kapiten na ovom meču i odigrao je svih 90 minuta za Verder.

U duelu Hajdenhajma i Borusije iz Menhengladbaha pobjednika nije bilo, na kraju je 1:1.

Hak je doveo goste u prednost u 9. minutu, da bi izjednačio sredinom drugog poluvremena Dinkči u 66. Minute, pišu Sportske.net.