SUPERLIGAŠ ZA NIJANSU BOLJI Fudbaleri Borca doživjeli drugi poraz na Zlatiboru (FOTO)

Fudbaleri Borca doživjeli su drugi poraz na Zlatiboru, a poslije Crvene zvezde bolji od njih bio je pančevački Železničar koji je slavio sa 2:1.

Fudbaleri Borca

Momci iz Pančeva bili su za njansu bolji u meču koji je trebalo da bude odigran juče, ali je odgođen zbog snažnog nevremena koje je pogodilo Zlatibor.

U vođstvo ih je doveo ruski internacionalac Jevgenij Pavlov u 31. minutu, a na 2:0 povisio je Strahinja Jovanović, dok je jedini pogodak za Banjalučane postigao Fedor Predragović u 73. minutu.

Hoze Kortez
Jovo Lukić
Gužva na meču Borac - Željo

Banjalučani su u ovom prelaznom roku doveli devet igrača i tu neće biti kraj novajlijama, pa je prirodno da Vinko Marinović sa stručnim štabom još nije posložio sve kockice. Priliku da stignu do prvenca na srpskoj planinskoj lljepotici crveno-plavi će imati ekipe Jedinstvo Putevi, a istog dana, 9. jula snage će odmjeriti i protiv Radničkog 1923.

Posljednji ispit za Banjalučane pred dvomeč sa Austrijom biće utakmica protiv Vojovodine (19. jula).