BRUKA U DALMACIJI Trener pogođen u glavu, prekinut meč Zadra i Igokee

Zbog divljanja hrvatskih navijača pred kraj prvog poluvremena prekinut je meč između Zadra i Igokee.

Zadar-Igokea

Nakon dva vezana trijumfa, kojom su prekinuli dugačku seriju neuspjeha, košarkaši Igokee su došli u goste ekipi Zadra, koja je najveće iznenađenje u ABA ligi, ali je susret prekinut u finišu prvog dijela zbog divljanja domaćih navijača.

U 18. minuti susreta ABA lige između Zadra i Igokee pri rezultatu 33:31 za goste neko je, a nakon što je jedan gledalac „udaljen“ iz dvorane (nešto je rekao sudiji), udario trenera domaćih Danijela Jusupa u glavu – malim predmetom, a koji je došao sa tribina.

Sudije su odmah reagovali, zatražili da se isprazni cijela dvorana, a meč je nastavljen nakon pola sata pauze.