(KRAJ) JUŽNA KOREJA - GANA "Crne zvijezde" napravile korak ka nokaut fazi (FOTO, VIDEO)

Poslije meča Srbija – Kamerun (3:3) spewktakularan susret odigrali su Južna Koreja i Gana.

Na kraju su afričke „Crne zvijezde“ trijumfovale rezultatom 3:2 i tako se vratili u igru za plasman u plej-of.

U drugoj utakmici 2. kola grupe H večeras od 20 časova igraju Portugal i Urugvaj, a plasman u grupi trenutno izgleda ovako: Portugal (-1) 3, Gana 3, Urugvaj (-1) 1, Južna Koreja 1 bod.

Hvala što ste bili uz Srpskainfo.com.

Kraj meča: Južna Koreja – Gana 2:3.

95’ – Pokušao je Čo da dođe do het-trika, ali nije uspio.

93’ – Zaprijetio je Son, ali je izblokiran.

90+ – Igraće se čak 10 minuta nadoknade.

84’ – Jin Su Kim je pokušao, ali nije bio precizan. Ne odustaju Korejci, ali su “Crne zvijezde” sve bliže pobjedi.

76’ – Velika prilika za Južnu Koreju, ali su igrači afričke selekcije uspjeli da se odbrane.

68’ – Gooollll! “Crne zvijezde” opet vode. Kudus je postigao svoj drugi gol, pogodio je sa 11-12 metara iskosa sa desne strane.

61’ – Korejci su se potpuno vratili u meč, Čo je drugim pogotkom izjednačio na 2:2.

58’ – Gooooll! Koreja je stigla do prvog pogotka u Kataru. Rezervista Li je sjajno centrirao, a Čo je glavom poslao loptu u mrežu.

53’ – Najbolja šansa za Južnu Koreju, Čo je šutirao glavom, ali je golman Zigi sjajno intervenisao.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme.

Poluvrijeme: Južna Koreja – Gana 0:2.

45+ – Igraće se pet minuta sudijske nadoknade.

45’ – Prijete Korejci poslije drugog primljenog gola, posljendji je pokušao Čung, ali je lopta otišla pored gola.

34’ – Gooollll! Sada je 2:0 za Ganu, opet je Džordan Ajo centrirao, a ovog puta je Mensah glavom zakačio loptu i zatresao mrežu.

28’ – Nova prijetnja poslije prekida, ali su se igrači Južne Koreje nekako odbranili.

24’ – Goooolllll! Vodi afrički tim. Džordan Ajo je ubacio loptu iz slobodnog udarca, a u gužvi u petercu Korejaca najbolje se snašao centralni bek Salisu i sproveo je loptu u mrežu.

5’ – Agresivno na obje strane, prvi su zaprijetili reprezentativci Gane, a odmah su uzvratili Korejci, Kvon je pokušao da proigra Čoa, međutim lopta je izbijena.

1’ – Počeo je duel na stadionu “Edukejšn Siti”.

Selektori Paulo Bento i Oto Ado odredili su početne ekipe za ovaj duel.

Južna Koreja: S. Đ. Kim, J. S. Kim, J. G. Kim, M. J. Kim, M. H. Kim, Jung, I. B. Hvang, Son, Jeong, Kvon, Čo.

Gana: Ati-Zigi, Mensah, Salisu, Amarti, Lampti, Abdul Samed, Kudus, Parti, Dž. Ajo, Vilijams, A. Ajo.