VAR SPRIJEČIO HET-TRIK Maestralna partija Nemanje Radonjića u pobjedi Torina

Sjajna partija Nemanje Radonjića, koji je bio najzaslužniji za pobjedu Torina u gostima protiv Salernitane u četvrtom kolu Serije A.

Nemanja Radonjić slavi gol

Ipak je Ivan Jurić lijek za srpske fudbalere. Pa i za one sa „najluđom“ glavom, kakvu reputaciju ima Nemanja Radonjić. Njih dvojica su prošle sezone bili u ozbiljnom klinču, djelovalo je da će neko morati da napusti Torino.

Ali obojica su ostali, i sarađuju nikad bolje. U prošlom kolu protiv Đenove Srbin je ušao sa klupe i postigao gol. A sada je bio starter i vratio ukazano povjerenje sa dva pogotka. Prvi je postigao za 2:0 u 41. minutu. To mu je bilo prvi put, poslije četiri godine još kada je bio u dresu Olimpika, da je na dvije vezane ligaške utakmice bio strijelac.

Prethodno je u 15. minutu Bonđorno doveo Torino u vođstvo. A u 50. minutu bilo je 3:0 za Torino, a ponovo je Radonjić bio strijelac. Samo osam minuta kasnije Radonjić je zatresao mrežu i treći put. Međutim, het-trik mu je izmakao zbog VAR, koji je utvrdio da se nalazio u ofsajdu, pa je gol poništen. Ipak, i ovako je ovo veče koje će pamtiti Radonjić.

Za Torino je svih 90 minuta odigrao i golman Vanja Milinković-Savić, dok je Ivan Ilić bio van protokola zbog povrede, prenosi Sport klub.