Tenis

(VIDEO, FOTO) Ovako je počeo Novakov kraj: Žestoka svađa sa sudijom i psihološki pad doveli Đokovića do poraza

Novak Đoković posvađao se sa sudijom tokom drugog seta u meču 3. kola Indijan Velsa.

Poveo je Novak sa 2:0 u drugom setu, prvi je izgubio, ali je onda pao ribrejk. Novak je igrao maratonski gem od 12 minuta, a onda je uslijedio poen koji je izazvao zabunu, na petoj brejk šansi.

Novak: Stao je.

Sudija: Samo zato što je stao ne znači da je poen stao.

Novak: O čemu pričaš? Bukvalno je stao i to je to. Potpuno me je zbunio. I ja sam stao.

Novak: Kako da ne presudiš? Šališ se ili šta – tekao je njihov razgovor.

Novak se zbunio jer je Nardi zastao, misleći na trenutak da je došlo do duple greške. Onda je ipak nastavio poen, ali Novak nije. Oslanjao se na sudiju i očekivao da ovo “presiječe”, do toga nije došlo i očekivao je onda ponavljanje poena.