(VIDEO) GOLČINA PORTUGALCA Bruno "odapeo" strijelu sa pola terena i postigao vrhunski gol

Fudbaleri Liverpula i Mančester junajteda igraju meč 32. kola Premijer lige, ujedno je ovo i najveći derbi engleskog fudbala, koji bi mogao da odluči mnogo toga u trci za titulu, a nakon sat vremena igre rezultat je 1:1.

Brunov gol

Liverpul je bio mnogo bolji rival od samog starta utakmcie, što govori i o tome da nisu dopustili protivniku nijedan udarac u prvom poluvremenu, međutim, pravi šok se desio u 50. minutu meča.

Luis Dijaz je u prvom poluvremenu donio prednost Redsima i činilo se tako da će ovo biti izuzetno laka utakmica, ali, nije tako mislio i Bruno Fernandes, piše Telegraf.

Džarel Kvansa, štoper Liverpula, dobio je loptu na svojoj polovini, htio je mirno da organizuje napad, kada je poželio da doda do svog kolege štopera, ali je izuzetno slabo dodao i ona je došla do Bruna Fernandesa. Bruno nije časio časa, šutirao je sa pola terena i postigao je prelijep gol, pošto je i golman Liverpula bio daleko od svoje linije.