LUDNICA NA OLD TRAFORDU 7 golova u duelu Junajteda i Liverpula, crveni đavoli u 121. minutu izbacili najvećeg rivala

Nevjerovatan meč viđen je na Old Trafordu, gdje je ekipa Mančester junjateda nakon produžetaka savladala Liverpul, rezulatatom 4:3 (2:2), čime je obezbijedila mjesto u polufinalu FA kupa.

Jedna od utakmica godine viđena je u Mančesteru, gdje je Junajted nakon nestvarne drame savladao Liverpul rezultatom 4:3 i izborio mjesto među četiri najbolje ekipe u najmasovnijem takmičenju Engleske.

Na prvi gol se čekalo do deset minuta, kada je Mektomini donio prednost domaćoj ekipi. Ipak, uslijedio je furiozan finiš gostiju u prvom poluvremenu.

Prvo je Endu u 38. poništen gol poslije asistencije VAR-a, da bi u 44. Mek Alister donio poravnanje gostima. Ni to nije bilo sve, pošto je Salah u drugom minutu nadoknade donio prednost Redsima.

Činilo se da će Liverpul odnijeti pobjedu sa “Teatra snova”, ali je Entoni konačno pogodio i u 87. donio izjednačenje Junajtedu.

Ništa manje zanimljivo nije bilo ni u nastavku, odnosno u produžetku. Eliot je u 105. donio prednost gostima, Rašford je u 112. ponovo izjednačio, a poptunu ludnicu na tribinama je u 121. izazvao Dialo, koji je postigao gol vrijedan prolaska dalje. Isti igrač je minut kasnije zaradio crveni karton.

Pobjedom nad najvećim rivalom se Junajted pridružio Sitiju, Koventriju i Čelsiju koji su još ranije obezbijedili prolaz dalje u polufinale FA kupa.