(VIDEO, FOTO) EPSKI PREOKRET Zbog pobjede Mančestera podigla suknju u krcatom lokalu

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su poslije preokreta na svom terenu Aston Vilu sa 3:2 u derbi utakmici 19. kola engleske Premijer lige.

an mari olsen

Aston Vila je poslije prvih 45 minuta imala dva gola prednosti, ali je tim menadžera Erika ten Haga u drugom poluvremenu načinio preokret i došao do bitna tri boda u borbi za jedno od mjesta koja vode u Ligu šampiona.

Vila je povela u 21. minutu preko Džona Mekgina, da bi samo pet minuta kasnije Leander Dendonker duplirao prednost. Junajted je u drugom poluvremenu zaigrao znatno ofanzivnije i preko Alehandra Garnača stigao do izjednačenja.

Argentinac je mrežu gostiju zatresao prvo u 59. minutu, da bi potom u 71. doveo Mančester do izjednačenja. Preokret domaćih kompletira je Rasmus Hojlund u 82. minutu svojim prvencem u dresu Mančester junajteda u prvenstvu.

Ovoj pobjedi posebno se radovala navijačica Junajteda, An Mari Olsen, koja je zbog opklade morala da podigne suknju u krcatom lokalu, a sudeći po njenom rasploženju, to joj nije teško palo, piše Kurir.